Wszystko w smartfonie

Aplikacje mobilne

Ułatwij użytkownikom korzystanie z Twoich usług decydując się na stworzenie aplikacji mobilnej. Jesteś na rynku od dłuższego czasu, masz już swoją stronę, sklep, social media, w takim razie czas na stworzenie własnej aplikacji mobilnej. Zajmujemy się tworzeniem aplikacji na najpopularniejsze systemy operacyjne IOS oraz Android. 

Twoja aplikacja może realizować różnorakie cele poczynając od rezerwacji terminów, zakupu usług po sprzedaż towarów. Główną zaletą aplikacji mobilnej jest dostęp z każdego miejsca na ziemi, nie ukrywając kto w tych czasach nie posiada smartfona przy sobie? Jedyne co będzie potrzebne to urządzenie z systemem IOS / Android oraz dostęp do internetu, aby łączyć się z bazą.

Jeśli masz już plan na własne dzieło – napisz do nas, doradzimy, wycenimy, zrealizujemy!

- Rozwiń zakres swojej firmy -

Dlaczego warto nas wybrać?

Indywidualne podejście

Do każdego biznesu podchodzimy indywidualnie, każdy ma inne potrzeby, inne cele. Dbamy o to aby Twoja aplikacja współgrała z działem jaki realizujesz.

Gwarancja

Na projekty wykonywane u nas udzielamy minimalnie 3 miesiące gwarancji, jeśli napotkasz jakikolwiek problem wystarczy że napiszesz do nas.

Responsywność

Aplikacje tworzone przez nas są dostosowane do wszystkich urządzeń mobilnych, więc nie musisz się martwić, że któryś element zostanie ucięty.

Nielimitowane poprawki

Najważniejsze jest Twoje zadowolenie z współpracy z nami, każdy projekt objęty jest nielimitowanymi poprawkami, aż do finalnej akceptacji.

Brak ukrytych kosztów

Przed podjęciem współpracy jesteś poinformowany/a o wszelkich kosztach dotyczących aplikacji. Każda wycena stworzona przez nas jest ustalana z Tobą.

Aktualizujemy aplikacje

Wydane przez nas projekty możemy stale aktualizować według Twoich wytycznych, zapytaj o kompleksową obsługę aplikacji

Czego będę potrzebować?

Oto lista rzeczy które potrzebuje Twoja aplikacja aby działać bezpiecznie i odnosić sukces przez lata:

  • Chwytliwa przemyślana nazwa – jak wiadomo nazwa powinna być krótka i zwięzła, ale jednocześnie nawiązywać do treści jaką ma przekazać aplikacja do użytkownika

  • Powierzchnia dyskowa – strona musi na czymś stać,  tak jak budynek potrzebuje swojego miejsca fizycznie tak i witryna powinna posiadać odpowiednią powierzchnie do stabilnego działania.

  • Zabezpieczenia – bezpieczeństwo w sieci jest ważne dla Ciebie jak i dla Twoich użytkowników, zadbaj o to również w swojej aplikacji mobilnej

  • Optymalizacja działania – wszystkim zależy na czasie, jeśli Twoja aplikacja będzie powolna zniechęci to potencjalnego klienta do korzystania z niej co poskutkuje odinstalowaniem jej z urządzenia.

  • Treści na stronę – pisanie tekstów może wydawać się łatwe, jednak stworzenie dobrej merytorycznej oraz przede wszystkim chwytliwej treści jest już o wiele trudniejsze, trzeba oczywiście pamiętać o dobrym doborze słów, zwracając uwagę na to co w niej ma być kluczowe.

  • Grafika / zdjęcia na stronę – zdjęcie wyrazi więcej niż tysiąc słów, a przy okazji będzie na czym zawiesić wzrok, jeśli chcesz przyciągnąć większe grono odbiorców warto oprócz samego tekstu zadbać o odpowiednią oprawę graficzną lub zdjęciową

  • Pozycjonowanie SEO – nawet najlepszy tekst bez słów kluczowych nie będzie spełniał oczekiwań, Twoja witryna powinna zostać w odpowiedni sposób zoptymalizowana pod kątem SEO, aby wyszukiwarki częściej pokazywały ją w wynikach wyszukiwania.

  • Responsywność – w dzisiejszych czasach większość ludzi posiada smartfony i  nie rozstaje się z nimi na krok. Bardzo ważnym jest aby Twoja aplikacja była dostosowana do wielu ekranów mobilnych oraz urządzeń typu tablet.

Oczywiście to jedynie kropelki w morzu potrzeb, jeśli interesuje Cię kompleksowa usługa wykonania strony internetowej napisz do nas. Doradzimy w każdej kwestii związanej z tematem oraz zasugerujemy optymalne rozwiązania indywidualnie dla Twojej działalności.

Zrób pierwszy krok

Zapraszamy do współpracy!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz do nas i skorzystaj z BEZPŁATNEJ wyceny Twojego projektu, ustalimy szczegóły i jeśli będą one dla Ciebie odpowiednie przejdziemy do wspólnego działania, w formularzu kontaktowym wybierz formę prowadzenia konwersacji najbardziej dogodnej dla Ciebie

Formularz kontaktowy znajdziesz na podstronie „Kontakt„. 

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.