Copywriting

Teksty pisane na miarę

Komunikacja to kluczowa czynność w relacji firma – klient, tworzymy treści wszelkiego rodzaju. Prowadzisz bloga, ale nie do końca wiesz jak zachęcić użytkownika do tematu który chcesz przedstawić? Prowadzisz bądź rozpoczynasz sprzedaż internetową i nie masz czasu na research jak poprawnie opisać produkty? Być może posiadasz stronę bądź sklep internetowy? Niezależnie od tematu treści z przyjemnością wyręczymy Cię w komponowaniu tekstów wszędzie gdzie będziesz jej potrzebować. 

Oferujemy kompleksowe wykonanie tekstów, aby dowiedzieć się więcej napisz do nas wiadomość bądź skorzystaj z innych dostępnych form kontaktu.

Agencja Interaktywna - Strona główna

- Unikalne treści -

Dlaczego warto nas wybrać?

Unikalne teksty

Naszym celem jest stworzenie niepowtarzalnej treści która będzie w stanie przekazać klientowi informacje w możliwie jak najprostszy sposób.

Gwarancja

Na projekty wykonywane u nas udzielamy minimalnie 3 miesiące gwarancji, jeśli napotkasz jakikolwiek problem wystarczy że napiszesz do nas.

Dostosowanie do działu

Każda działalność jest inna, dlatego ważnym jest dostosować treść właśnie do Twojej. Sprawdzimy za Ciebie jaki przekaz najlepiej trafi do odbiorców.

Nielimitowane poprawki

Najważniejsze jest Twoje zadowolenie z współpracy z nami, każdy projekt objęty jest nielimitowanymi poprawkami, aż do finalnej akceptacji.

Brak ukrytych kosztów

Przed podjęciem współpracy jesteś poinformowany/a o wszelkich kosztach dotyczących strony. Każda wycena stworzona przez nas jest ustalana z Tobą.

Podgląd live

Chcesz na bieżąco śledzić naszą pracę? Do projektów udostępniamy podgląd live który jest aktualizowany za każdym razem gdy pojawi się coś nowego.

Jakie treści możemy napisać za Ciebie?

Możesz nas zatrudnić do stworzenia unikalnych tekstów, które będą odpowiednie dla Twojego biznesu:

  • Treści na stronę www – jeśli chcesz aby Twoja strona była unikalna, wyróżniała się spośród konkurencji oraz przekazywała zwięzłą i merytoryczną treść ważną dla Twojego potencjalnego klienta, nasze usługi są dla Ciebie idealne. Zajmiemy się kompleksowym wykonaniem zwracając uwagę na słowa kluczowe które chcesz promować.

  • Opisy produktowe – prowadzisz sprzedaż online, ale nie masz czasu na szukanie konkretnych specyfikacji, tworzenie opisów oraz komponowanie ich w pełni kompletne treści? Zostaw to nam, zadbamy o wszystko czego może potrzebować konkretny profesjonalny opis.

  • Treści na bloga – posiadasz swojego bloga który nie dociera do wystarczającego grona odbiorców? Może to być wina złego komponowania tekstów dotyczących tematów które chcesz przekazać, pomożemy zrealizować odpowiednie treści do Twojego stylu prowadzenia oraz tematyki bloga.

  • Treści do kampanii reklamowych – planujesz wypuścić kampanie reklamową, potrzebujesz odpowiednio skomponowany tekst który trafi bezpośrednio do klienta? Podejmujemy się tworzenia treści kampanii zachowując standardy oraz trendy.

  • Teksty pod SEO – tworzymy zoptymalizowane teksty SEO, staramy się zawrzeć najwyższą możliwą liczbę słów kluczowych zachowując merytorykę treści, wybierz tę opcję jeśli chcesz poprawić swoją pozycję w wynikach wyszukiwania.

Oczywiście to jedynie kropelki w morzu potrzeb, jeśli interesuje Cię kompleksowa usługa stworzenia tekstów napisz do nas. Doradzimy w każdej kwestii związanej z tematem oraz zasugerujemy optymalne rozwiązania indywidualnie dla Twojej działalności.

Zapraszamy do współpracy!

Zrób pierwszy krok

Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz do nas i skorzystaj z BEZPŁATNEJ wyceny Twojego projektu, ustalimy szczegóły i jeśli będą one dla Ciebie odpowiednie przejdziemy do wspólnego działania, w formularzu kontaktowym wybierz formę prowadzenia konwersacji najbardziej dogodnej dla Ciebie. 

Formularz kontaktowy znajdziesz na podstronie „Kontakt„. 

SideCode - Agencja Interaktywna - Podejmij współpracę
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.