Napisz do nas!

Kontakt z nami

Strefa kontaktu powstała w celu ułatwienia pozyskania informacji na różnorakie tematy. Szanujemy wasz czas i rozumiemy, że każda sprawa z którą do nas przychodzicie jest pilna, dlatego staramy się odpowiadać jak najszybciej na wysyłane do nas wiadomości. Maksymalny czas odpowiedzi na zgłoszenie to 24h w dni robocze w przypadku gdy otrzymujemy mnóstwo wiadomości. Jeśli bardzo zależy Ci na czasie zachęcamy do skorzystania z innych dostępnych form kontaktu, które również wyszczególniliśmy poniżej.
O Firmie

SideCode sp. z o.o.
Aleja Solidarności 68/121
00-240 Warszawa

Telefon

Jakub (CEO): ( +48 ) 733 893 672
Michał (CEO): ( +48 ) 668 505 848

Adres e-mail

Kontakt: biuro@sidecode.pl

Czekamy na twoją wiadomość!

Celem formularza jest ułatwienie Tobie kontaktu z nami, im więcej informacji zawrzesz tym lepiej i przede wszystkim szybciej będziemy mogli udzielić odpowiedzi na dany temat. Jeśli nie lubisz się rozpisywać wystarczą szczegółowe informacje, na ich podstawie również bez problemu zbudujemy odpowiedź.

Formularz kontaktowy

- FAQ -

Najczęściej zadawane pytania

SideCode spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
jesteśmy legalnie działającą firmą w Polsce. Na nasze usługi wystawiamy umowy oraz faktury.

Adres siedziby:
Aleja Solidarności 68/121, 00-240 Warszawa
NIP: 5252892992
REGON: 521058677
KRS: 0000947742

Kwestia budżetu to sprawa do której zawsze podchodzimy indywidualnie, na cenę końcową składa się wiele czynników na przykład termin w jakim chcesz aby dzieło zostało wykonane, elementy projektu oraz materiały które już posiadasz. Jeśli posiadasz określony budżet na dane zlecenie przedstaw go nam, zaproponujemy kilka ofert z których będziesz mógł wybrać tę najbardziej odpowiednią dla Ciebie!

Zależy nam, aby każdy klient był zadowolony z pracy wykonanej przez nas. Jeśli coś zostało wykonane nie do końca po twojej myśli napisz nam co mamy poprawić, a my wprowadzimy dla Ciebie zmiany za darmo. Nielimitowane poprawki można wykorzystać do momentu finalnej akceptacji projektu. Modyfikacje, a poprawki to dwie różne rzeczy, poprawką jest zmiana wizualna / techniczna, wszystko w obrębie ustaleń zawartych podczas rozmów początkowych. Modyfikacja to zmiana ustaleń początkowych na rzecz wprowadzenia nowych, niestety modyfikacje są płatne w większości przypadków zwłaszcza jeśli znacząco różnią się od ustalonych szczegółów jakie zostały nam przekazane, oczywiście jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli z jakiegoś powodu potrzebujesz wprowadzić modyfikacje napisz do nas, wspólnymi siłami damy rade coś na to zaradzić.

Każdy projekt zawierający stronę techniczną jest objęty gwarancją na okres minimum trzech miesięcy od daty zakończenia zlecenia. Czas trwania gwarancji uzależniony jest od skali projektu, oczywiście można go przedłużyć wielokrotnie. O okresie ważności informujemy już podczas przesyłania pierwszej oferty, opisujemy jakie funkcje obejmuje oraz jaki jest nasz zakres działań.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.