Twój biznes w sieci

Strony internetowe

Witryna www to idealny sposób na promocje Twojej firmy w sieci. Niezależnie czy prowadzisz biznes od lat czy dopiero rozpoczynasz swoją działalność, strona będzie w stanie zapewnić większy zasięg Twojej firmy, co przekłada się na zyskanie nowego potencjalnego grona klientów. Oferujemy kompleksowe stworzenie stron internetowych dostosowanych do wymagań Twoich oraz  Twojej firmy.

Jeśli obawiasz się czy podołasz z obsługą strony, nie masz się czym martwić.  Po zakończeniu prac nad witryną oferujemy darmowe szkolenie z obsługi. Takie spotkanie trwa 1-2 godzin gdzie jesteśmy tylko do Twojej dyspozycji. 

Dodatkowo do każdej strony internetowej zapewniamy pakiet hosting utrzymywany na naszych serwerach + domena „.pl” więc nie musisz się również martwić o dodatkowe koszta związane z utrzymaniem witryny przez pierwszy rok.

Podstawowa

OD 999
 • Wybrany szablon
 • Do 7 podstron
 • Optymalizacja
 • Szkolenie z obsługi
 • Czas realizacji 7-14 dni
 • ... pełna wycena po ustaleniu szczegółów

Rozszerzona

OD 2499
 • Indywidualna szata graficzna
 • Do 12 podstron
 • Optymalizacja
 • Podstawowe SEO
 • Szkolenie z obsługi
 • ... pełna wycena po ustaleniu szczegółów

Indywidualna

OD ???
 • Indywidualna szata graficzna
 • Nielimitowana ilość podstron
 • Optymalizacja
 • Rozszerzone SEO
 • ...i wiele więcej
 • Napisz do nas i poznaj ofertę dla siebie!

- Wyjątkowe strony -

Dlaczego warto nas wybrać?

Szata graficzna

Zależy nam aby każda strona wyróżniała się spośród konkurencji Twojej firmy, opracowujemy wygląd indywidualnie, z dopasowaniem do trendów

Gwarancja

Na projekty wykonywane u nas udzielamy minimalnie 3 miesiące gwarancji, jeśli napotkasz jakikolwiek problem wystarczy że napiszesz do nas.

Responsywność

Każda witryna wykonana przez nas jest dostosowana do urządzeń mobilnych, co nie ukrywając w dobie smartfonów jest to rzecz niezbędna.

Nielimitowane poprawki

Najważniejsze jest Twoje zadowolenie z współpracy z nami, każdy projekt objęty jest nielimitowanymi poprawkami, aż do finalnej akceptacji.

Brak ukrytych kosztów

Przed podjęciem współpracy jesteś poinformowany/a o wszelkich kosztach dotyczących strony. Każda wycena stworzona przez nas jest ustalana z Tobą.

Samodzielność w obsłudze

Zależy Ci na samodzielności? Strona wykonana przez nas również spełni to wymaganie. Po zakończeniu prac przeszkolimy Cię w podstawach edycji.

Czego będę potrzebować?

Oto lista rzeczy które potrzebuje Twoja strona aby działać bezpiecznie i odnosić sukces przez lata:

Chwytliwa domena – jak wiadomo domena powinna być krótka i zwięzła, ważne aby zawierała nazwę firmy, przecież ma kierować właśnie do twojego biznesu

Powierzchnia dyskowa – strona musi na czymś stać,  tak jak budynek potrzebuje swojego miejsca fizycznie tak i witryna powinna posiadać odpowiednią powierzchnie do stabilnego działania.

Zabezpieczenie SSL – bezpieczeństwo w sieci jest ważne dla Ciebie jak i dla Twoich użytkowników, Certyfikat SSL zapewni wiarygodność Twojej witryny w sieci

Autorska szata graficzna – jeśli chcesz aby Twoja strona wyróżniała się na tle konkurencji warto zadbać o jej unikalny wygląd odpowiadający Twojej działalności

Treści na stronę – pisanie tekstów może wydawać się łatwe, jednak stworzenie dobrej merytorycznej oraz przede wszystkim chwytliwej treści jest już o wiele trudniejsze, trzeba oczywiście pamiętać o dobrym doborze słów, zwracając uwagę na to co w niej ma być kluczowe.

Grafika / zdjęcia na stronę – zdjęcie wyrazi więcej niż tysiąc słów, a przy okazji będzie na czym zawiesić wzrok, jeśli chcesz przyciągnąć większe grono odbiorców warto oprócz samego tekstu zadbać o odpowiednią oprawę graficzną lub zdjęciową

Pozycjonowanie SEO – nawet najlepszy tekst bez słów kluczowych nie będzie spełniał oczekiwań, Twoja witryna powinna zostać w odpowiedni sposób zoptymalizowana pod kątem SEO, aby wyszukiwarki częściej pokazywały ją w wynikach wyszukiwania.

Responsywność – w dzisiejszych czasach większość ludzi posiada smartfony i  nie rozstaje się z nimi na krok. Bardzo ważnym jest aby Twoja strona była dostosowana do ekranów mobilnych to właśnie tam najczęściej użytkownicy będą odwiedzać twoją witrynę.

Oczywiście to jedynie kropelki w morzu potrzeb, jeśli interesuje Cię kompleksowa usługa wykonania strony internetowej napisz do nas. Doradzimy w każdej kwestii związanej z tematem oraz zasugerujemy optymalne rozwiązania indywidualnie dla Twojej działalności.

Zrób pierwszy krok

Zapraszamy do współpracy!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz do nas i skorzystaj z BEZPŁATNEJ wyceny Twojego projektu, ustalimy szczegóły i jeśli będą one dla Ciebie odpowiednie przejdziemy do wspólnego działania, w formularzu kontaktowym wybierz formę prowadzenia konwersacji najbardziej dogodnej dla Ciebie

Formularz kontaktowy znajdziesz na podstronie „Kontakt„. 

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.